محصولات کنسرویجات سالی

این مجموعه در شهر اصفهان در زمینی به مساحت 27000 متر مربع تاسیس گردید و با بهره گیری از تکنولوژی روز، کادری مجرب و 120 نفر پرسنل امکان تولید 68 میلیون قوطی به وسیله خطوط تولید در سال را محقق ساخته است.

مؤسسین شرکت جمعی از متخصصین در رشته های مرتبط با تولید و مهندسین بازرگانی، با تجارب چندین دهه فعالیت در بخش صنایع غذایی و پخش بوده و از ابتدای فعالیت،  بهبود تغذیه و سلامت جامعه ایرانی، اشتغالزایی و استفاده از آخرین تکنولوژی بومی شده را سرلوحه کارخویش قرار دادند.

سالی را می توان از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان کنسرو ماهی در ایران و همچنین از بزرگترین وارد کنندگان ماهی تن با بهترین و تازه ترین کیفیت از تمامی مناطق صیادی دنیا که دارای مجوز اتحادیه اروپا می باشند، دانست.

 فرآیند تولید محصولات سالی منطبق بر استاندارد های جهانی با استفاده از ماشین آلات منطبق با فن آوری روز دنیا و پرهیز از استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده، در محیطی کاملاً کنترل شده از لحاظ بار میکروبی، توسط متخصصین مجرب و کارآزموده تولید می گردد.

واحد کنترل کیفیت این مجتمع با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و نیروهای متخصص کلیه مراحل تولید را تحت نظارت و مراقبت دائم دارد. توجه به سلامتی جامعه و مشتری مداری، سرلوحه ی فعالیت های سالی می باشد. تولید بر اساس ذایقه خاص پسند و تنوع پذیر ایرانی همواره سرلوحه ی سالی در گسترش سبد محصولات این شرکت می باشد.

قبلی
بعد

سبد محصولات سالی

 سبد محصولات تولیدی شرکت شامل :

  • کنسروجات ماهی تون: در طعم های لیمویی، دودی، فلفلی، سبزیجات معطر، ماهی تون در روغن زیتون، ماهی تون در روغن، ماهی تون با اسلایس زیتون و اسلایس قارچ،  قلیه ماهی، ماهی تون طلایی
  • انواع خوراک و خورشت: قیمه، قورمه سبزی، خوراک مرغ، فیله مرغ، خوراک لوبیا چیتی، لوبیا با قارچ، لوبیا چیتی چیلی، نخود فرنگی،ذرت و سبزیجات سرخ شده
  • کنسرو رب گوجه فرنگی

  • انواع خیارشور ممتاز و ویژه

خرید آنلاین محصولات سالی

سایر برندها در پراور