محصولات به نیک

شرکت عسل به نیک فعالیت خود را در سال 1383 جهت تولید وبسته بندی عسل به صورت حرفه ای شروع نمود. این واحد تولیدی درسال1384 موفق به دریافت مجوزهای لازم از معاونت غذا و دارو علوم پزشکی استان اصفهان گردید. این واحد در سال 1391 در جهت تولید  بهتر و کیفیت مطلوب تر محصولات، به شهرک صنعتی انتقال یافت. کارخانه در قطعه زمینی به مساحت 4000 متر مربع احداث گردید. سالن تولید وانبار ها 1000 متر مربع در دو طبقه بوده و فضایی بالغ بر 240 متر مربع جهت ساختمان اداری ورفاهی  جنب سالن تولید ساخته شد.آزمایشگاه کنترل کیفیت  این واحد به صورت مجزای از هم متشکل از دو واحد میکروبی و شیمیایی مستقر در سالن تولید بوده و به صورت فعال و مداوم خط تولید و مراحل پالایش و بسته بندی را زیر نظر دارد همچنین در طول مراحل بسته بندی تا بارگیری وعرضه محصول به بازار هدف تمامی شرایط بهداشتی واصول غذایی توسط همین واحد کنترل می گردد. این واحد توسط مهندسین مجرب اداره شده و کنترل کیفیت محصول را به صورت ریز به ریز پایش می نمایند.

از نظر ساختمانی و فنی تمامی شرایط استاندارد های ذیربط را و حتی استانداردهای GMP واحدهای برتر صنایع غذایی را دارا می باشد به صورتی که یکی از واحد های برتر صنایع غذایی در شهرستان و حتی استان اصفهان می باشد. در حال حاضر این واحد تولیدی با  14نفر پرسنل در یک شیفت کاری توان تولید 1000 تن عسل باکیفیت را در سال دارا می باشد.

نظر به اینکه این واحد صنعتی در تمامی مراحل تولید، پالایش وبسته بندی کلیه شرایط بهداشتی واصول مدیریتی را رعایت نموده در سال 1394 موفق به اخذ استانداردهای ISO 14001 – ISO 9001 – HACCP و نشان حلال از شرکت DNW آلمان گردید. شرکت عسل به نیک مفتخر است با پیشینه ای بالغ بر یک قرن و نیم تجربه محصولاتی را به ایرانیان عرضه دارد که علاوه بر شیرین نمودن کام هموطنان از خواص شفابخش آن نیز بهره کامل گیرند.

سبد محصولات به نیک

 

 سبد محصولات تولیدی شرکت شامل:

  • انواع عسل
  • عسل های تک نفره

سفارش محصولات به نیک

سایر برندها در پراور