دسته‌بندی نشده

چرا محصولات شاهنگ!

ویفر موزی خانواده

 • در طب باستان هند و ایران این میوه ی طلایی به عنوان کیمیای جوانی شناخته می شده است. امروزه پژوهشگران معتقدند که موز به سیستم هاضمه کمک می کند و حس جوانی و شادابی را در فرد زنده نگه می دارد.اسانس موز به علت دارا بودن بویی شیرین به حفظ و شادابی فرد کمک می کند و یکی از بوهای مورد علاقه کودکان می باشد.موز حاوی ویتامین های A,B1,B2,C,P و املاح معدنی می باشد.
ویفر موزی خانواده

چرا ویفر شاهنگ؟

 • .ویفر شاهنگ به کمک دستگاههای تمام اتوماتیک آلمانی تولید و بسته بندی میشود
  2.استفاده از مواد اولیۀ مرغوب موجود در کشور سرلوحۀ کار این واحد بوده که میتوان از روغن مصرفی در تولید این محصول نام برد که از نوع درجه یک و با ترانس پایین استفاده می شود.
  3. بر اساس استانداردهای سازمان نظارت بر غذا و دارو در یک ویفر سالم بجز داشتن بو و مزۀ مطلوب باید وزن نان و کرم باهم برابری کند و یا کرم بیشتر باشدو همچنین پوشش کرم داخل محصول به صورت یکنواخت باشد .ویفر شاهنگ مطابق با این استانداردها تولید شده است.
  4.در فرمول ساخت ویفر شاهنگ تلاش شده است از میزان روغن یا چربی کمتری نسبت به سایر همکاران استفاده شود.
  5. ویفر شاهنگ دارای طعم های مختلف(وانیل،کاکائو،دارچین،پرتقال،موز و هلو) برای ذائقه های متفاوت می باشد و حق انتخاب به شما می دهد.همچنین این شرکت در تلاش است تنوع طعم بیشتری ایجاد کند.
  6.ویفر شاهنگ دارای تنوع در نوع بسته بندی(مانژ،پیلوپک،لقمه ای پذیرایی و سوپرپذیرایی) با میزان کرم و وزن متفاوت می باشد به همین دلیل حق انتخاب مطابق با سلیقه و ذائقه خود به شما می دهد.
  7.در ویفر شاهنگ ارزش تغذیه ای محصول با استفاده ازکاکائو ،وانیل، دارچین و… افزایش یافته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *