داستان پراور

شرکت پراور در اردیبهشت ماه سال 1376 توسط موسسین آن به عنوان یک شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و فعالیت خود را از استان اصفهان شروع نمود. این شرکت در زمینه فروش و توزیع مواد غذایی و بهداشتی از همان ابتدا با ویژگی فروش تخصصی علمی و توزیع مویرگی فعالیت خود را آغاز نمود.

موضوع فعالیت شرکت فروش، توزیع و پخش، صادرات و واردات کالا بوده و هدف سازمان ایجاد یک شبکه و بستر فروش و توزیع تخصصی و علمی و مویرگی در بدنه اقتصاد و صنعت پخش کشور می باشد.

شرکت پراور ویژگیهای خاصی را داراست که به صورت یک فرهنگ و تجمیعی از ارزشهاست. از جمله توجه به آموزش به عنوان اصلی ترین محور کار با نیروی انسانی و ارج نهادن به ارزشهای اخلاقی که روح سازمان پخش را تشکیل می دهد و همچنین توجه به بعد پرورش و تربیت نیروی انسانی برای چگونه زیستن و تلاش نمودن و بالاخره ایجاد فضای کار تیمی به عنوان ابزار موفقیت این شرکت محسوب می شود.

پراور تند و تیز و چابک

در تیر ماه سال 1381 شعبه فارس به مرکزیت شیراز و در سال 1388 دفتر بازرگانی شرکت در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است همچنین در تیر ماه 1391 شعبه همدان راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت، در تاریخ پانزدهم آذرماه 1396 اقدام به راه اندازی چهارمین شعبه پخش مویرگی در مشهد نموده و به این ترتیب استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و  رضوی نیز به دامنه ی وسیع فعالیت های پخش و توزیع پراور افزوده شد.

در حال حاضر پراور به پهنای استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، فارس، همدان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، لرستان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و کهگیلویه و بویر احمد  فعالیت توزیع مویرگی کالاهای غذایی و بهداشتی را انجام میدهد.

شرکت پراور با اخذ نمایندگی انحصاری از تامین کنندگان در زمینه مواد غذایی و بهداشتی و شوینده، کالای مورد نیاز فروشگاهها – مغازه داران و تعاونیها – سوپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و هتل ها را تامین می نماید. ارائه خدمات و ارسال کالا در محدوده زمانی 24 الی 48 ساعت پس از اخذ سفارش از گستره فراوانی از مشتریان صورت میپذیرد و این پروسه دوبار در ماه به و با هدف سرعت بخشیدن به تامین کالا و پوشش بیشتری از سهم بازار اتفاق می افتد .

تمامی عاملین فروش کالای مواد غذایی و بهداشتی از جمله سوپر مارکت ها ، تعاونی ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، رستوران ها ، داروخانه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها ، حتی دکه ها و مغازه های محلی و سنتی و غیره  طرفین تجاری و مشتریان پراور شمرده می شوند . ویزیتورهای آموزش دیده پراور در قالب برنامه ای مدون ، در ماه 2 بار با مشتریان خود ملاقات نموده و پس از اخذ سفارشات ، جهت ارسال اقدام می نمایند .

پراور همواره از پیشگامان در بهره مندی از تکنولوژی روز جهت سرعت بخشیدن در روند توزیع بوده است . از سالها پیش تمام همکاران در بخش ویزیت از سیستم آن لاین جهت ارسال آنی سفارشات استفاده می نمایند . پس از تایید و ثبت سفارشات در محل دفتر فروش شرکت جهت بارگیری و ارسال کالا در مدت زمان حداکثر 48 ساعت اقدام می گردد . کاهش هزینه های مشتریان و  رضایتمندی مصرف کننده  همراه از اهداف شیوه های به روز ویزیت و توزیع پراور بوده است .

0
برند طرف قرارداد
0
انبار پخش
0
محصول در حال پخش
0
شعبه در ایران
0
استان تحت پوشش
0
تیم حرفه‌ای فروش
0
تعداد پرسنل

افتخارات و گواهینامه های پراور

واحد برگزیده سومین جشنواره ملی تجلیل از کارآفرینان و تکریم از واحدهای اشتغالزای کشور ( بهمن 91 ) واحد برگزیده دومین جشنواره ملی تخصصی ایمنی مواد غذایی ( مهرماه 90 ) واحد برگزیده صنایع غذایی ، همایش ملی ، غذای سالم ، از مزرعه تا سفره ( بهمن 91 ) واحد برگزیده دومین جشنواره تجلیل و تکریم از مدیران اشتغالزا ( بهمن 90 ) واحد برگزیده همایش اهمیت مدیریت بر ایمنی و سلامت غذا

سرمایه های اصلی ما در پراور